Producent Makaronów

Jakość

Międzybrodzki Makaron to idealny produkt do wszelkiego rodzaju potraw.  Jego największym atutem jest fakt, iż wykonano go ze świeżych jaj, wbijanych prosto do przygotowanego ciasta. Makaron Międzybrodzki zawiera także najwyższej jakości mąkę z pszenicy durum – semoliny oraz mąki pszennej. Dzięki temu jest sprężysty, a podczas gotowania dwukrotnie zwiększa swoją objętość

W 2007 roku firma Międzybrodzkie Makarony wprowadziła międzynarodowy system zarządzania jakością BRC Global Standar Food.  Celem tego standardu jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i powtarzalnego poziomu jakości produktów poprzez określenie zasad bezpiecznego zarządzania jakością. BRC Global Standard Food jest standardem dużo obszerniejszym niż systemy takie jak ISO czy HACCP. Swoim zakresem obejmuje całe przedsiębiorstwo, począwszy od jego otoczenia do najdrobniejszych elementów mających wpływ na produkcję żywności. Ponadto zawiera wiele dodatkowych wymagań, które muszą zostać spełnione, aby zagwarantować bezpieczeństwo produktu, jak również jego zgodność z prawem żywnościowym. Integruje on przepisy zawarte w normach serii ISO 9000 oraz w systemie HACCP wraz z GMP/GHP.
Dzięki BRC ugruntowana została pozycja rynkowa firmy Międzybrodzkie Makarony poprzez stworzenie wizerunku firmy solidnej, zaufanej, dbającej o najwyższą jakość oferowanych produktów.
Potwierdzeniem rzetelności i sumienności jest przeprowadzany każdego roku audyt recertyfikujący, który utwierdza fakt, iż w zakładzie utrzymywany jest zintegrowany system zarządzania jakością BRC Global Standard Food.

W 2015 r. firma uruchomilła laboratorium zakładowe, które czuwa nad najwyższą  jakością surowców, półproduktów jak i  wyrobów gotowych. Cały proces produkcyjny jest monitorowany przez dział jakości. Każda partia jest badana pod kątem spełnienia wymagań zarówno mikrobiologicznych jak  i  fizykochemicznych. Dopiero po zatwierdzeniu przez dział jakości wyroby gotowe są przekazywane do sprzedaży.

Naszym największym atutem jest stosowanie do produkcji świeżych jaj wybijanych bezpośrednio w procesie produkcyjnym. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie składniki są zawsze świeże i najwyższej jakości. Jest to trudny i  kosztowny proces, lecz zgodny z naszą misją, aby produkować makarony najwyższej jakości zarówno pod kątem walorów smakowych jak i stosowania najlepszych surowców. Bardzo cieszy nas fakt, że nasi klienci doceniają nasze wieloletnie starania i możemy szczycić się licznymi nagrodami i certyfikatami za wyjątkową jakość naszych produktów.

 

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij